Новини про м'ясо

Канада нарощує експорт свинини в Азію

Канадська свинина швидко відновлює свою частку ринку в Китаї. Експорт цього виду м’яса за перші шість місяців 2020 року зріс на 14% у порівнянні з попереднім роком, головним чином завдяки зростанню поставок до Китаю. Загальний експорт за цей період склав 688, 3 тис. тонн, а відвантаження в Китай становили 45% від загального обсягу експорту. Також збільшився експорт до США та до В’єтнаму.

Проте обсяги експорту з Канади до Мексики, Японії, Південної Кореї та Тайваню були меншими.

“Збільшення обсягів постачань до Китаю може певним чином пояснити нещодавнє зростання канадського племінного стада свиней. З іншого боку, середня ціна канадських свиней цього літа була найнижчою з 2009 року, що було зумовлено впливом більшої продуктивності (+ 4% за рік) та логістичними порушеннями, пов’язаними з пандемією коронавірусу. Як очікується, це може обмежити інтерес до збільшення поголів’я”, – вважає Ханна Кларк, аналітик з тваринництва Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

На 1 липня 2020 року в Канаді загальне поголів’я свиней склало 14 мільйонів голів, так само, як і в липні 2019 року. Однак спостерігалося певне зростання племінного стада, яке збільшилось на 1,4%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button