Новини про м'ясо

Канада експортувала рекордний обсяг свинини

За даними звіту Centre de développement du porc du Québec inc. (CDPQ – Центр розвитку свинарства Квебеку), з січня по вересень обсяг експорту свинини та м’ясопродуктів з Канади досяг трохи більш ніж 1,1 мільйона тонн (на 18% більше, ніж за три квартали 2019 року) і приніс дохід приблизно на 3,75 мільярда доларів (+21%). Це рекордні показники як за обсягом, так і за вартістю.

Продажі до Китаю та Гонконгу є основним джерелом зростання обсягів експорту свинини з Канади. За три квартали у цьому напрямку було відвантажено 488 тис. тонн м’яса, а дохід від продажів перевищив 1,28 мільярда доларів. Таким чином, збільшення обсягу становило 115%, а вартості – 152%. Утім, з червня по листопад діяло ембарго на експорт канадської свинини до Китаю. Така зміна може cкорегувати підсумкові показники закордонних продажів свинини за рік.

Обсяги канадської свинини, що надійшли до США та Японії, зменшились майже на 3% та 2% відповідно. Доходи дещо зросли – на 1% та 4% відповідно. Постачання до В’єтнаму за три квартали зросли на 461% в обсязі та на 577% у вартісному еквіваленті.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button