Новини про м'ясо

Іспанські експортери яловичини посилюють присутність на ринку Азії

Іспанські виробники яловичини вийшли на ринок ще однієї азійської країни. Дозвіл на експорт Іспанії надав філіппінський уряд. Переговори між країнами щодо цього питання тривали близько трьох років.

Іспанська яловичина на цьому ринку конкуруватиме з виробниками з Бразилії, Ірландії та США. Філіппіни з 106 мільйонами жителів залишаються другим за величиною ринком Південно-Східної Азії, після В’єтнаму. Іспанська свинина вже присутня на цьому ринку, який є третім за величиною ринком свинини для європейських виробників, після Китаю та Японії.

Згідно з даними Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), у Філіппінах рівень самозабезпеченості яловичиною становить 67%, що означає, що дефіцит на внутрішньому ринку сягає 163 тис. тонн і, як очікується, зростатиме протягом кількох наступних років через зміни звичок споживання, зростання населення та доходів. Крім того, в країні поширюється африканська чума свиней, що також може сприяти посиленню попиту на інші тваринні білки. Наразі Бразилія, Ірландія та США є основними постачальниками яловичини в Філіппіни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button