Новини про м'ясо

Іспанія встановила рекорд з експорту свинини

У 2019 році Іспанія встановила рекорд з експорту свинини, доставивши більше ніж 2,3 мільйона тонн м’яса та субпродуктів на ринок ЄС та третіх країн. Зростання обсягу закордонних продажів склало 14% порівняно з 2018 роком, тоді як його вартість була на 6 млрд. євро, що на 28% вища показників попереднього року через збільшення попиту з боку Китаю та підвищення цін у Європі та Азії.

1,1 мільйона тонн свинини було продано за такими напрямками, як Китай, Японія, Південна Корея, Філіппіни, Гонконг та інші країни, які не є членами ЄС, а на Китай (материк) припадає більше половини цього експорту (620 800 тонн). За даними митниці Китаю, в 2019 році Іспанія була найбільшим постачальником свинини на китайському ринку. Експорт свинини на ринки країн, що не входять до ЄС, збільшився в обсягах на 33% порівняно з 2018 роком. На ринку ЄС обсяг експорту свинини Іспанії (1,2 млн. тонн) зріс лише на 1%.

Очікується, що у 2020 році збережеться тенденція до збільшення експорту іспанської свинини, оскільки попит на світовому ринку та поголів’я свиней в країні зростає.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button