Новини про м'ясо

Іспанія подвоїла експорт свинини до Китаю

Основний виробник свиней в ЄС закріплює свої позиції головного постачальника свинини на китайському ринку. Згідно з даними, представленими Міністерством сільського господарства країни, зараз 57 іспанських підприємств з переробки свинини мають дозволи на експорт до Китаю. Цей показник удвічі більший порівняно з показниками квітня минулого року.

8 нових іспанських заводів були затверджені для експорту свинини до Китаю протягом першого тижня квітня, ще кілька підприємств, як очікується, отримають доступ до цього ринку до кінця року.

З минулого року Іспанія є провідним світовим експортером свинини до Китаю, випередивши Німеччину, Бразилію, США та Данію. Основна продукція, що експортується, – м’ясо свиней та субпродукти, які разом становили 55,3% загального експорту сільського господарства з Іспанії до Китаю у 2019 році (у 2018 році вони становили 35,5%).

Минулого року експорт іспанської свинини до Китаю становив 1,12 мільярда євро, що вдвічі більше, ніж у 2018 році. На цей рік аналітики очікують, що імпорт свинини в Китай досягне загального обсягу 5 мільйонів тонн.

З січня Китай прийняв рішення зменшити мито, що застосовується до імпорту свинини США, намагаючись диверсифікувати постачальників цього виду м’яса на ринку. Однак пандемія COVID-19 створює логістичні перебої для експортерів свинини з США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button