Новини про м'ясо

Іспанія нарощує виробництво свинини і готується до експорту в Китай

Протягом 2018 року іспанські підприємства нарощували виробництво свинини. Як об’єми галузі, так і ціни на м’ясо і м’ясопродукти цілком влаштовують виробників. Так, представники підприємств, що займаються вирощуванням свиней зазначають, що незважаючи на незначну низхідну тенденцію протягом двох останніх місяців 2018, наприкінці року ціни на живець були навіть дещо вищі, ніж очікувалось.

У кінці 2018 року в Іспанії середня ціна на кілограм свинини живою вагою становила 1,038 євро. Хоча це дещо менше, ніж в більшості інших європейських країн (на 0,02 – 0,03 євро), ціновий розрив, порівняно з 2017 роком, скоротився.

Продуктивність свинарства в Іспанії також зросла, оскільки середня маса тварин, які йшли на забій за 3 роки збільшилась з 83,71 кг до 85,34 кг.

Зараз перспективи галузі на 2019 рік залишаються невизначеними. Іспанські виробники розраховують на розширення присутності на ринку Китаю, оскільки раніше країна експортувала туди лише заморожену свинину, а в 2019 році починає діяти нова угода, яка дозволить іспанським компаніям ввозити до Китайської Народної Республіки свіже м’ясо і м’ясопродукти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button