Новини про м'ясо

Іспанія нарощує експорт свинини до Китаю

Іспанія стала найбільшим європейським постачальником свинини на китайському ринку, що добре помітно з огляду на загальний обсяг сільськогосподарського експорту. За даними Міністерства сільського господарства, рибного господарства та продовольства Іспанії, у 2019 році експорт м’яса та свинячих субпродуктів досягнув 53% експорту продукції сільського господарства до Китаю.

Країна продовжує нарощувати обсяги постачань на ринок КНР. Днями ще один великий іспанський виробник свинини, компанія Noel, оголосив про підписання нової угоди щодо постачання м’яса для китайського сектору Horeca. Виробник має експортувати до 17 тис. тонн продукції до кінця 2021 року.

Контракт з замовниками з КНР було підписано після того, як у квітні компанія Noel отримала дозвіл на експорт від уповноважених органів влади Китаю. Очікується, що першу партію свинини буде відправлено вже в червні.

Минулого року експорт компанії становив 50% її обороту. Наразі Noel планує збільшити виробничі потужності і не виключає розширення асортименту м’ясної продукції.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button