Новини про м'ясо

Іспанія експортуватиме до Китаю не лише м’ясо, а й м’ясопродукти

Очікується, що Іспанія, найбільший постачальник свинини на китайському ринку, наступного року зміцнить свої позиції в Азії, оскільки все більше і більше переробних заводів отримують дозволи на експорт до КНР. Також країна отримала право на постачання переробленої свинини.

Наразі Іспанія збільшує поголів’я свиней з найбільшою швидкістю в Європі (+4,2% за рік). Згідно з останнім звітом Genesus, продуктивність свинарства також зросла – у 2018 році свині забійних кондицій в середньому важили 113,31 кг, а цього року – вже 114,19 кг.

Протягом наступних років експорт свинини з Іспанії до Китаю може збільшитися не тільки за обсягом, але й у вартісному еквіваленті, оскільки країна почала постачання продукції з доданою вартістю – шинки, ковбас та ін. Хоча договір про експорт переробленого м’яса було підписано у 2018 році, перша доставка товарів з високою доданою вартістю була здійснена в жовтні цього року. Це також може принести певне полегшення переробникам, які стикаються з рекордно високими цінами на сировину на внутрішньому ринку Іспанії. З відкриттям китайського ринку вони теж зможуть підвищити кінцеві ціни на свою продукцію.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button