Новини про м'ясо

Імпортери відновлюють закупівлі бельгійської свинини

Після самопроголошення Бельгією статусу країни вільної від африканської чуми свиней, Філіппіни скасували тимчасову заборону на ввезення живих свиней, м’яса та генетичного матеріалу свиней з європейської країни. Наразі Бельгія чекає підтвердження статусу вільної від АЧС від Єврокомісії та Всесвітньої організації охорони здоров’я твари (МЕБ), оскільки в країні вже тривалий час не виявляли жодного спалаху вірусу.

Тимчасова заборона на ввезення домашніх свиней, свинини та сперми, що походять з Бельгії, була знята, згідно з наказом Меморандуму №55 Міністерства сільського господарства Філіппін від 26 жовтня 2020 року.

Африканська чума свиней у Бельгії почала поширюватися у 2018 році та вразила лише диких кабанів. Останній випадок захворювання в країні було зафіксовано у березні 2020 року. Влада Бельгії зазначає, що навіть після визнання країни вільною від АЧС, тут не припинять дотримуватися заходів біобезпеки та контролю. Зокрема, буде провадитися плановий відстріл диких кабанів. Також у тварин будуть брати зразки біоматеріалу для досліджень.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button