Новини про м'ясо

Галузь птахівництва відновиться після кризи вже до кінця 2020 року

Період нестабільності на світовому ринку м’яса сприятиме відновленню та розвитку галузі птахівництва, оскільки птиця є найдешевшим тваринним білком, вважають аналітики Rabobank.

Птахівництво має шанс відновитись уже в другій половині року, оскільки має перевагу через короткий та гнучкий виробничий цикл, також порівняно невисоку ціну кінцевого продукту.

Котирування після рекордних знижень невдовзі почнуть зростати. Хоча логістичні проблеми створюватимуть певні перепони щодо стрімкого відновлення. До того ж постачання на деяких ринках буде обмеженим через зменшення поголів’я птиці.

“Нестабільність може бути посилена постійними проблемами збалансування попиту та пропозиції та нестабільністю обмінного курсу. З іншого боку, перспектива зменшення ціни на корми забезпечить виробникам деяке полегшення у плані витрат”, – зазначає Нан-Дірк Малдер, старший аналітик Rabobank з питань ринку м’яса.

Торговельні відносини між США та Китаєм, Brexit та кроки країн Близького Сходу щодо подальшого покращення продовольчої безпеки є основними факторами, які можуть вплинути на глобальний ринок м’яса птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button