Новини про м'ясо

Французи відмовляються від свинини

Минулого року у Франції скоротилося споживання свинини. Згідно з останнім звітом Kantar, роздрібні продажі знизилися на 6%. У той же час, в секторі громадського харчування зниження продажів склало 2%. Однією з причин такої ситуації на ринку є підвищення цін на м’ясо.

Варто зазначити, що виробництво свинини у Франції минулого року збільшилося на 1%, або на 19 тис. тонн більше, ніж у 2018 році. Виробники не постраждали від зменшення попиту на внутрішньому ринку, оскільки зріс експортний попит.

Зростання експорту на 10% в основному було спричинено нарощуванням продажів до Китаю, хоча Франція активно експортувала свинину і в інші країни ЄС. Водночас, у 2019 році на 6% зменшились обсяги імпорту м’яса свиней, зауважує Бетіні Вілкінс, старший аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Очікується, що показники виробництва будуть зростати, принаймні до того часу, поки попит Китаю на свинину залишатиметься досить високим. Крім того, нещодавні торгові угоди, підписані ЄС з Японією та В’єтнамом, також можуть призвести до збільшення показників виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button