Новини про м'ясо

Франція скоротила експорт свинини

Збільшення виробництва, зниження експорту та погіршення торговельного дефіциту – так коротко можна схарактеризувати тенденції в галузі свинарства Франції у 2018 році.

Минулого року в цій країні виробництво свинини дещо зросло у порівнянні з 2017 роком (+ 0,6%). Експорт скоротився на 0,8%. Це сталося через відчутне зменшення обсягів продажів до країн Африки на південь від Сахари (Конго, Кот-д’Івуар і Гана: – 6400 тонн), Угорщини (- 6,000 тонн) і т.ін.

Скорочення експорту було менш помітним у випадку з Грецією (- 3800 тонн), Іспанією, Бельгією та Китаєм (-1 100 тонн). З іншого боку, відбулося зростання обсягу продажів свинини до Італії (+ 6,000 тонн), Філіппін (+ 3400 тонн), Німеччини та Нідерландів. Збільшення імпорту на 2,3%, головним чином з Європи, стосується Італії, а також Нідерландів, Німеччини та Бельгії.

Таким чином зовнішньоторговельний дефіцит у галузі збільшився з 409 млн євро у 2017 р. до 439 млн євро. З іншого боку, у кінці року в Франції почали знижуватися ціни на корми для свиней. Це позитивний сигнал для галузі, оскільки упродовж 2018 року вони були у середньому на 3,3% дорожчі, ніж 2017 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button