Новини про м'ясо

Філіппіни відмовились від британської курятини через пташиний грип

Уповноважені органи Філіппін вирішили заборонити імпорт птиці з Великобританії через велику кількість спалахів пташиного грипу, про які повідомляють у країні.

“Враховуючи, що високопатогенний пташиний грип вже поширився на всі райони Великобританії, протягом тримісячного періоду рекомендується ввести заборону на закупівлю продукції птахівництва. Через захворювання у Великобританії знищили вже 203 тис. голів птиці”, – прокоментував міністр сільського господарства Філіппін Вільям Дарр.

За даними Філіппінського бюро тваринницької промисловості, імпорт курятини з Великобританії за перший місяць 2021 року становив 166 тис. тонн, або 9,8% від загальної кількості.

Рішення про тимчасову заборону ввезення курятини з країни може призвести до зростання цін на продукцію з птахівництва на філіппінському ринку, попереджає Ісус К. Чам, президент Асоціації імпортерів м’яса.

З лютого уряд Філіппін вирішив збільшити квоти на імпорт свинини та птиці, намагаючись утримати ціни на внутрішньому ринку під контролем. У країні спостерігається дефіцит тваринного білка через тривалу епідемію африканської чуми свиней, що розпочалася у 2019 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button