Новини про м'ясо

Філіппіни відмовляються купувати німецьку свинину

Філіппіни заявили про заборону на імпорт свинини з Німеччини через побоювання щодо поширення африканської чуми свиней. Варто зазначити, що в ФРН ще не було виявленого жодного випадку АЧС, утім партія свинини, яка нібито надійшла з Німеччини, містила ящики свинини з Польщі, країни, де вірус поширюється.

Міністр сільського господарства Емануель Піньоль оголосив про тимчасове припинення акредитації для всіх німецьких м’ясних підприємств, що експортують м’ясо на Філіппіни.

У відповідь на стурбованість підприємств-імпортерів міністр заявив: “Я засмучений тим, що наші м’ясопереробники демонструють більшу стурбованість цінами хот-дога і бекону, ніж можливими збитками промисловості від проникнення АЧС в країну. Це може призвести до краху нашої галузі тваринництва і спричинити значний збиток економіці. Німецький експортер, ProFood, співпрацював з польськими компаніями і продавав свинину з Польщі на Філіппіни. Ми повинні провести ретельне розслідування, щоб переконатися, що їхня система безпечна. Якщо розслідування покаже, що порушення було обмежене саме даною експортною компанією, то ми будемо вживати належних заходів для скасування заборони на всю німецьку свинину”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button