Новини про м'ясо

Філіппіни відмовляються купувати німецьку курятину

Філіппіни встановили тимчасову заборону на імпорт птиці та продуктів галузі птахівництва з Німеччини через спалах пташиного грипу, про який повідомила європейська країна на початку цього тижня. Заборона поширюється на домашніх і диких птахів та іншу продукцію, включаючи м’ясо птиці, одноденних пташенят, яйця та ін.

Нагадаємо, 10 лютого Німеччина підтвердила спалах пташиного грипу на сімейній фермі в Бретцфельді (земля Баден-Вюртемберг), де 69 птахів були уражені вірусом H5N8.

Раніше уряд Філіппін розпорядився скасувати заборону на імпорт продуктів птахівництва з Чехії, України, Угорщини, Словаччини, Польщі та Китаю, країн, які повідомили про спалахи пташиного грипу протягом кількох останніх місяців.

Лише минулого місяця філіппінські чиновники відновили систему акредитації щодо імпорту м’яса птиці з Німеччини з умовою, щоб птахи були вирощеними в Німеччині, і щоб м’ясо не містило залишків антибіотиків, пестицидів, гормонів, важких металів, радіоактивних та інших подібних речовин, які можуть становити небезпеку для здоров’я та довкілля. Наразі ж торгівлю тимчасово заборонено.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button