Новини про м'ясо

Філіппіни – перспективний ринок для експорту курятини

Спілка експортерів м’яса США (USMEF) розглядає Філіппіни як один з перспективних ринків Азії. У країні постійно росте попит на м’ясо, а за обсягом імпорту птиці ринок Філіппін вже займає шосте місце в світі. Утім діапазон товарів достатньо різний – варіюється від стейків вищої якості до дуже недорогих товарів.

США прагне збільшити обсяги експорту м’яса на Філіппіни, оскільки країна демонструє ознаки фінансової стабільності та зростання, що сприяє збільшенню імпорту продовольства. Минулий рік був рекордним для американського експорту на Філіппіни, експорт свинини склав майже 48 тисяч тонн, що на 23% більше, ніж у 2017 році. У фінансовому вираженні – це 116,1 млн доларів, що на 19% більше. Експорт яловичини склав майже 18 тис. тонн на суму 87 млн. доларів, відповідно на 39% і 42% більше, ніж минулого року.

“Загальна ринкова тенденція полягає у збільшенні споживання м’яса та торгівлі. За тоннажем, країна вже є шостим найбільшим імпортним ринком м’яса та птиці, а загальний імпорт минулого року збільшився приблизно до 771 тис тонн, що майже на 20% вище за 2017 рік”, – зазначив Джоел Хаггард, старший віце-президент USMEF в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

На його думку, швидке економічне зростання допомагає генерувати попит на продукцію вищого рівня.

Українським виробникам м’яса птиці теж варто звернути увагу на ринок Філіппін, оскільки, наприклад, Пампанга, що вважається кулінарною столицею країни, втричі перевищує розміри Сінгапуру, з яким Україна нещодавно підписала ветеринарні сертифікати на експорт курятини, і в два рази більша, ніж Гонконг.

В USMEF зазначають, що зараз на Філіппінах активно розвивається транспортна інфраструктура, що сприятиме подальшому зростанню імпортного потенціалу країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button