Новини про м'ясо

Емірати відмовляються імпортувати курятину з Німеччини та Нідерландів

Влада Об’єднаних Арабських еміратів ввела тимчасову заборону на імпорт птиці з Німеччини, Нідерландів та окремих районів Великобританії та Росії. Обмеження застосовують через спалах високопатогенного пташиного грипу у вищезгаданих країнах.

Три постанови, видані Міністерством кліматичних змін та навколишнього середовища ОАЕ, забороняють ввезення всіх видів домашніх та диких живих птахів, декоративних птахів, пташенят, інкубаційних яєць та їх термічно необробленої продукції птахівництва з Нідерландів, Німеччини та окремих районів Росії. Крім того, заборонено імпорт м’яса птиці та столових яєць з кількох регіонів Великобританії.

Щоб контролювати поширення хвороби, постраждалі країни утилізували тисячі курей. Міністерство заявило, що забороняє ввезення всіх птахів та їх термічно необроблених побічних продуктів з Нідерландів та Німеччини до тих пір, поки країни не будуть визнані вільними від пташиного грипу. Міністерство заявило, що ретельно відстежує ситуацію зі здоров’ям тварин на ринках, з яких імпортуються продукти харчування.

“Такі зусилля стримують поширення патогенних мікроорганізмів у країні та захищають здоров’я тварин та безпеку харчових продуктів, крім того, що охороняють здоров’я та добробут населення”, – додається в повідомленні профільного міністерства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button