Новини про м'ясо

“Елітне” свиногосподарство замкнутого циклу створили на Черкащині

Побудувати виробництво замкнутого циклу, що відповідає європейським стандартам якості, та вирощувати свиней елітних порід можуть не лише представники великого бізнесу, а й звичайні фермери. Подібне успішне підприємство вже функціонує у Тальнівському районі Черкаської області. Створили його батько і син, Василь та Олексій Бойки, власники фермерського господарства “Агра”.

Фермери займаються свинарством протягом 7 років. Василь Бойко закупив племінне поголів’я на одному з профільних підприємств Черкащини. Утім, за кілька років робота постачальника свиней для розведення погіршилась, тому фермери вирішили розводити тварин самостійно. Підприємці придбали кілька кнурів порід світового стандарту: п’єтрен, ландрас, дюрок. Зараз вони продають іншим фермерам біологічний матеріал для розведення свиней.

Крім цього Бойки самостійно забезпечують свиней комбікормом, оскільки займаються й рослинництвом, готують 6 видів кормів. Приміщення для тварин автоматизовані, також на підприємстві завершується будівництво бійні, вже обладнаний цех для охолодження м’яса. Після введення бійні в експлуатацію господарство “Агра” набуде статусу підприємства замкнутого циклу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button