Новини про м'ясо

Експорт української курятини зріс на 17,5%

У 2018 році українські виробники експортували 328,9 тис. тонн м’яса птиці, що на 17,5% більше, ніж у попередньому році. Про це повідомляє УНН з посиланням на аналітичний відділ Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

Виробників курятини можна назвати “двигунами” експорту продуктів тваринництва, оскільки інших видів м’яса за кордон продають значно менше. Так, у минулому році експорт яловичини склав 41,7 тис. тонн (+17%), а свинини – 1,7 тис. тонн (-280%).

Варто зазначити, що імпорт м’яса та м’ясопродуктів в Україну також зростає. Зокрема, минулого року було ввезено 130,5 тис. тонн м’яса птиці (+9,3%). Водночас обсяги імпорту свинини зросли у п’ять разів, а яловичини – на 14,3%.

Україна є одним зі світових лідерів серед експортерів курятини. Уже третій рік поспіль наша країна займає сьоме місце за обсягами закордонних продажів м’яса птиці. Згідно з прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA), у 2019 році Україна продовжить нарощувати обсяги експорту курятини і за кілька років зможе покращити позиції на міжнародному ринку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button