Новини про м'ясо

Експорт свинини з ЄС збільшиться на 10%

Експорт свинини з ЄС збільшиться на 10% до кінця року, прогнозує Єврокомісія. Однак обсяги виробництва майже не зміняться, прогнозується збільшення лише на 0,5% порівняно з результатами 2019 року.

“Перспективи значного експортного попиту, переважно до Китаю, залишаються ключовим рушієм європейського ринку. Очікується, що споживання свинини в ЄС за підсумками впаде нижче 30 кг на душу населення через зменшення споживання під час карантинного періоду, особливо в секторі громадського харчування”, – зазначає Фелісіті Руск, аналітик галузі тваринництва у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Потужний попит з Китаю зумовлений, зокрема, тим, що Коронавірус лише уповільнив спроби відновлення поголів’я свиней, значна частина якого була знищена через африканську чуму свиней. Європейські експортери скористались цією ситуацією на ринку – упродовж січня-квітня обсяги продажів свинини до Китаю зросли на 150%, порівняно з тим же періодом минулого року.

У Єврокомісії вважають, що експорт до Китаю зростатиме, навіть попри те, що наразі влада КНР тимчасово призупинила закупівлі у кількох великих європейьких виробників свинини через спалахи COVID-19 на підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button