Новини про м'ясо

Експорт свинини з США зріс на 13%

Після переговорів з Китаєм про зниження мит на свинину, Сполучені Штати почали нарощувати закордонні продажі цього виду м’яса. Експорт свинини у вересні збільшився на 13%, порівняно з показниками вересня 2018 року, як за обсягом, так і за вартістю.

Таким чином, загальні обсяги експорту за січень-вересень зросли на 5% або на 1,9 млн тонн, у порівнянні з показниками за перші 9 місяців минулого року. У вартісному еквіваленті зростання становило 2%, США експортували свинини на суму 4,89 млрд доларів.

Закордонні продажі цього вид м’яса у вересні збільшилися на 13%, порівняно з роком тому, як за обсягом (202,2 тис. тонн), так і в ціні (532,2 млн доларів).

Вартість експорту свинини в середньому становила 49,98 долара за голову, забиту у вересні, що на 3% більше, ніж рік тому. З січня по вересень середній показник ціни за голову знизився на 2% до 51,50 долара. Експорт у вересні становив 25,1% від загального обсягу виробництва свинини в США, трохи більше, ніж рік тому. Експорт січня-вересня становив 26,3% від загального обсягу виробництва свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button