Новини про м'ясо

Експорт свинини з США скорочується

Хоча через поширення африканської чуми свиней попит на свинину в світі дещо зріс, США наростити обсяги експорту не вдалось. Навпаки – у першому кварталі закордонні продажі американської свинини скоротились.

За перші три місяці 2019 року експорт скоротився на 6% у порівнянні з таким же періодом 2018 року і склав 600,268 млн тонн. У грошовому еквіваленті скорочення було більш помітним. Так експортери отримали 1,47 млрд дол., що на 14% менше, ніж у 2018 році. У першому кварталі 2019 року експорт становив 24,4% від загального виробництва свинини, а минулого року він склав 26,6% від виробництва.

Такі тенденції спостерігаються через торговельну війну і додаткові мита, які запровадили для американської продукції Мексика та Китай. З середини 2018 р. у Мексиці встановили додаткове 20-відсоткове мито на імпорт свинини з США. Такі дії уряду країни були спровоковані додатковими тарифами США на імпорт сталі та алюмінію з Мексики. Унаслідок запровадження додаткових мит у першому кварталі 2019 року експорт американської свинини до Мексики знизився на 13% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Через мита з боку КНР, на 20% зменшився і обсяг експорту американської свинини в Китай та Гонконг. Японія не застосовувала жодних додаткових митних платежів, але підписала договір про торгівлю з ЄС, тому європейську свинину японцям зараз імпортувати вигідніше, ніж американську.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button