Новини про м'ясо

Експорт свинини з США досяг рекордних обсягів

За даними, оприлюдненими Департаментом сільського господарства США (USDA), у липні американські виробники експортували рекордну кількість свинини.

Обсяг закордонних продажів свинини у липні збільшився до 233 242 тонн, що на 32% більше за попередній рекордний показник, який було встановлено у квітні 2018 року. Загальний обсяг експорту у січні-липні був на 2% більшим, ніж за той же період минулого року і склав 1,48 млн тонн.

Водночас вартість експортованого м’яса знизилась на 2%. Утім у липні ціни на свинину зросли. Середня вартість однієї голови, проданої за кордон, склала 58,92 долара, що на 22% більше, ніж рік тому, і є найвищою ціною за п’ять останніх років. Хоча вартість експорту за січень-липень становила в середньому 51,33 долара за голову, що на 5% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Незважаючи на те, що Китай утримується від скасування мит на американську свинину, експорт до Китаю і Гонконгу значною мірою сприяв рекордам липня. Продажі до цього регіону в сьомому місяці становили рекордних 68 657 млн ​​тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button