Новини про м'ясо

Експорт курятини зростатиме, навіть попри COVID-19

Очікується, що найбільший світовий експортер м’яса птиці, Бразилія, встановить черговий рекорд щодо обсягу виробництва та експорту курятини у 2020 році, незважаючи на поточні невизначеності щодо впливу коронавірусу (COVID-19), йдеться у звіті USDA, опублікованому цього місяця.

Приріст виробництва становитиме 3,2%, досягнувши обсягу 14,1 млн. тонн, з яких 4,1 млн. тонн надійде на експорт. Основним рушієм зростання є постійний попит на куряче м’ясо на міжнародних ринках, переважно з Азії, але також і на інших традиційних бразильських ринках, завдяки поєднанню спалахів африканської чуми свиней (АЧС) та пташиного грипу в Азії та інших частинах світу.

Прогнозується також, що внутрішній попит також збільшиться через тривале економічне зростання, хоча він буде нижчим, ніж прогнозувалося спочатку.

Минулого місяця, згідно з даними Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA), країна експортувала 384 400 тонн птиці в лютому, що на 10% більше від обсягу експорту в лютому минулого року. На Китай припадає 17,5% експортованого в цьому році бразильського курячого м’яса, і є певні ознаки посилення конкуренції між азійськими країнами за імпорт птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button