Новини про м'ясо

Експорт бразильської курятини зростає, попри коронавірус

Китай імпортував 115 400 тонн бразильського курячого м’яса протягом перших двох місяців 2020 року, що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Незважаючи на пандемію коронавірусу та інші фактори, як-от депресивні настрої щодо виробництва м’яса в країні через АЧС, міжнародна торгівля Бразилії поки не зазнала значного впливу. Загальна кількість відправлень за кордон у січні-лютому збільшилась на 12,3%.

За даними Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA), лише в лютому країна експортувала 348,4 тис. тонн птиці (вся продукція – від свіжої до переробленої) до більш ніж 180 країн. Це на 10% більше, ніж відвантажень, зроблених у тому ж місяці 2019 року, коли було експортовано 316,7 тис. тонн.

Експорт у лютому приніс прибуток у розмірі 553,8 млн. доларів США, що на 5,2% більше, ніж було отримано за той же період 2019 року.

Південна Корея за перші 2 місяці цього року імпортувала 17 500 тонн бразильської птиці, що на 12,5% більше за показники січня-лютого 2019 року. Попит з боку Філіппін збільшився на 104%, а з Сінгапуру – на 49%.

“Азія закріпилася як головний експортний напрямок для нашої продукції. Це сприятливий факт, особливо якщо враховувати, що середня ціна м’яса зростає”, – зазначає Рікардо Сантін, виконавчий директор ABPA.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button