Новини про м'ясо

Експорт американської яловичини знизився до мінімального рівня за останні 10 років

Експорт яловичини та свинини з США в травні зменшився, частково через перебої в роботі забійних та переробних підприємств, спричинені спалахами коронавірусу серед працівників. Згідно з даними, оприлюдненими USDA, експорт яловичини опустився значно нижче рівня минулого року. Обсяги закордонних продажів були найнижчими за останні 10 років.

Експорт яловичини в травні зменшився до 79 280 тонн, що на 33% менше порівняно з минулим роком, при цьому його вартість знизилася на 34% до 480,1 мільйона доларів. Загальні обсяги експорту за січень-травень знизились до 512 596 тонн, що на 3% нижче за такий же період минулого року.

“У міру впровадження захисних заходів, пов’язаних із COVID-19. На жаль, вплив кризи був досить серйозним, особливо на виробників яловичини. Експорт також зіткнувся з вагомими економічними наслідками, особливо на ринках Західної півкулі”, – заявив президент і генеральний директор USMEF Ден Халстром.

Халстром зазначив, що нещодавнє відновлення виробництва яловичини та свинини допоможе відновити експорт у другій половині 2020 року. Світові економічні прогнози є складними, але попит на м’ясо на світовому ринку наразі досить високий.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button