Новини про м'ясо

Ефіопія планує імпортувати м’ясо з України

Для вітчизняних виробників м’яса невдовзі може відкритись ще один ринок в африканському регіоні – курятину та інші види м’яса в Україні планує закуповувати Ефіопія. Наразі триває процедура перевірки українських виробників та погодження необхідної документації.

“З 16 по 21 вересня 2019 року в Україні працюватиме делегація Міністерства сільського господарства та тваринництва Ефіопії щодо ознайомлення з системою державного контролю за виробництвом харчових продуктів в Україні. Очікується, що в рамках роботи в Україні ефіопські колеги відвідають Київську та Вінницьку області. Планується, що представники делегації ознайомляться з роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, територіальних органів Держпродспоживслужби, птахоферми та м’ясопереробного заводу в зазначених областях”, – повідомили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У понеділок, 16 вересня, делегація з Ефіопії зустрілась із фахівцями Держпродспоживслужби на чолі з заступником голови відомства Ольгою Шевченко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button