Новини про м'ясо

Дичина набуває популярності серед європейських споживачів

М’ясо дичини пробивається в європейський продовольчий ландшафт, все більше компаній пропонують таку продукцію. Наприклад, компанія Hochlander Wild GmbH, що спеціалізується на дичині, сьогодні продає свою продукцію в більш ніж 13 країнах Європи і була свідком змін у цьому сегменті ринку за останні два десятиліття.

“Ми не забезпечуємо себе сировиною, а купуємо дичину в мисливців. Щоб зайняти свій сегмент на ринку ми роками напрацьовували клієнтську базу. На даний момент 80% наших покупців є постійними клієнтами. У нас є оптові покупці, які розповсюджують нашу продукцію по ресторанах. Також ми пропонуємо сировину для промисловості – постачаємо м’ясо промисловим компаніям, які виготовляють з дичини ковбаски, пиріжки, готові страви”, – розповів Карл Бергер, генеральний директор компанії Hochlander Wild під час виставки Anuga 2019.

Цього року на ярмарковій виставці в Анузі сегмент м’яса дичини був представлений виробниками з Німеччини, Австрії, Угорщини, Латвії, Уельсу, Нової Зеландії, Південної Африки та Австралії. З кожним роком таких виробників стає все більше, розповідають організатори виставки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button