Новини про м'ясо

Дозвіл на безмитний експорт свинини до В’єтнаму отримав ЄС

Угода про вільну торгівлю між ЄС та В’єтнамом була затверджена владою країни та Європарламентом. Таким чином Євросоюз зробив ще один крок з розвитку регіональної торгівлі з Південно-Східною Азією, усуваючи додаткові тарифи на свинину.

Угода про вільну торгівлю та захист інвестицій між ЄС та В’єтнамом була підписана у середу, 12 лютого. Договір має на меті усунути 99% тарифів протягом семи років, а мита на свинину поступово лібералізуються протягом десяти років. Це має призвести до зростання обсягів експорту з В’єтнаму до ЄС до 2035 року на 15 млрд євро на рік, тоді як експорт ЄС до азійської країни збільшуватиметься на 8,3 млрд євро щорічно.

Після того як Рада офіційно укладе торговельну угоду і сторони повідомляють одна одну, що всі організаційні процедури завершено, вона може набути чинності. Зокрема, парламентам країн-членів Євросоюзу спочатку потрібно окремо ратифікувати угоду.

Нагадаємо, після спалахів АЧС у В’єтнамі було знищено значну частку поголів’я свиней. Унаслідок цього на внутрішньому ринку почався дефіцит свинини. Таким чином, ринок В’єтнаму виглядає привабливо для європейських експортерів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button