Новини про м'ясо

Додаткові мита на свинину і ковбаси з ЄС планує ввести США

Торговельна війна триває не лише між Китаєм і США, а й між Сполученими Штатами та Євросоюзом. Цього тижня американська влада повідомила про намір розширити список європейських товарів, на які буде встановлено додаткові мита. Серед переліку продуктів, щодо яких планують підвищити тарифи, є свинина та м’ясопродукти з неї, наприклад, шинка або ковбасні вироби.

Офіс торгового представника США (USTR) опублікував для громадського обговорення новий перелік продуктів, які потенційно можуть підлягати додатковим митам для забезпечення дотримання прав США у справі Світової організації торгівлі (СОТ) проти Європейського Союзу та кількох держав-членів блоку щодо субсидій ЄС на великі цивільні літаки.

Цей додатковий перелік додає до списку товарів, що підлягають додатковому оподаткуванню 89 найменувань продукції з приблизним обсягом торгівлі 4 мільярди доларів.

У випадку, якщо СОТ опублікує своє рішення до завершення процесу громадського обговорення додаткового списку, USTR може негайно накласти підвищені мита на продукти, що увійшли до переліку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button