Новини про м'ясо

Додаткові мита на курятину з Бразилії: Китай захищає своїх виробників

З 17 лютого почали діяти нові митні тарифи на ввезення курятини бразильського виробництва до Китаю. Так влада КНР намагається “врятувати” внутрішніх виробників, адже здебільшого імпортна бразильська курятина дешевша за китайську, а тому більш конкурентоспроможна.

Додаткові мита будуть діяти впродовж п’яти років. Розмір додаткової плати за імпорт буде становити від 17,8% до 32,4%. Утім, до бразильських виробників, які будуть поставляти курятину за цінами, вищими, ніж на внутрішньому ринку Китаю, нові митні платежі застосовуватись не будуть.

Нагадаємо, що у грудні минулого року було знято мораторій на ввезення української курятини до КНР. У 2017 році Китайська Народна Республіка припинила імпорт курятини та продукції птахівництва з України через спалахи високопатогенного грипу птиці. Відновлення торгівлі стало можливим, оскільки аналіз ризику показав, що українська курятина та продукція птахівництва відповідає китайським інспекційним і карантинним вимогам.

Нещодавно КНР також відновила імпорт курятини з Росії. Утім Російська Федерація експортує до Китаю здебільшого субпродукти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button