Новини про м'ясо

Для 94% європейців важливе благополуччя сільськогосподарських тварин

Жителі країн Євросоюзу дедалі частіше звертають увагу на екологічні проблеми та скорочують споживання продуктів тваринного походження. Також для більшості з них важливо знати про умови, в яких утримують сільськогосподарських тварин. Особливо популярною ця тенденція є серед молоді. Утім, європейці все ще споживають в середньому більше м’яса та інших продуктів тваринництва, ніж це рекомендує Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). До таких висновків дійшли експерти аналітичного центру зі сталого розвитку Інституту європейської екологічної політики (IEEP).

Наразі 94% жителів країн ЄС вважають важливим питання благополуччя тварин. Також більшість висловлюють намір скоротити обсяги споживання м’яса через турботу про власне здоров’я та довкілля. Подібне скорочення вже спостерігається у Німеччині, Іспанії, Великобританії.

В таких ринкових умовах виробники м’яса змушені будуть дедалі більше адаптуватися до запитів споживачів. Зокрема, йдеться про покращення умов утримання тварин, перехід на екологічне пакування, виробництво органічної продукції та ін.

Утім, навіть ті виробники, які не зможуть швидко адаптуватися, не зазнаватимуть збитків протягом найближчих років, якщо більше орієнтуватимуться на експорт, оскільки попит на м’ясо зменшується у розвинутих країнах, але зростає у країнах, що розвиваються, зокрема, в Азії та Африці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button