Новини про м'ясо

Дезінформація від міністра, або місце України серед експортерів курятини

У вівторок, 14 січня, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на совїй офіційній сторінці в Facebook повідомив, що Україна зайняла п’яте місце в світі за обсягами експорту курятини.

Очевидно, пан міністр мав на увазі результати 2019 року. Утім, висновки щодо підсумків минулорічного експорту ще робити рано – рік лише почався і точних відкорегованих розрахунків поки нема. Навіть за попередніми даними Україна займає лише 7 місце у рейтингу експортерів м’яса птиці.

Кілька користувачів Facebook у коментарях до допису Тимофія Милованова попросили вказати джерело інформації. Утім, пан міністр не відповів.

За прогнозами, ученої з Університету Флориди Меліси Сахбандех, за підсумками 2019 року Україна залишиться на сьомому місці серед топ-експортерів, після Бразилії, США, ЄС, Таїланду, Китаю та Туреччини.

Відповідно до останнього звіту (за результатами 2018 року) щодо світового ринку м’яса від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Україна також перебуває на сьомому місці за обсягами експорту м’яса птиці. Публікацію звіту ФАО за підсумками 2019 року заплановано на березень.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button