Новини про м'ясо

Дефіцит в Китаї допоміг наростити продажі свинини не всім країнам ЄС

Обсяги та вартість експорту свинини з країн ЄС, що найбільшими виробниками цього продукту, в 2019 році зросли. Це сталося через посилений попит з боку Китаю, спричинений дефіцитом м’яса в країні через поширення африканської чуми свиней. Зокрема, наростити прибутки вдалося експортерам з Іспанії та Німеччини.

Утім, така ситуація на світовому ринку допомогла далеко не всім виробникам свинини. Так, наприклад, в Італії за рік обсяги виробництва свинини зменшилися на 12%. Однак, через слабший внутрішній попит, експорт дещо зріс.

Виробництво свинини в Італії в жовтні 2019 року впало на 5% порівняно з тим же місяцем рік тому, але реальна картина виглядає більш драматичною: зниження на 12% в рік до – до 1200 тис. тонн.

Утім, за перші дев’ять місяців 2019 року експорт збільшився на 3% до 200 тис. тонн через слабший попит на внутрішньому ринку. Основними покупцями італійської свинини були Німеччина та Франція.

За 2018 рік загальне поголів’я свиней в Італії скоротилося на 1% до 8,5 млн. голів. У 2019 році імпорт поросят скоротився на 13%, це означає, що поголів’я (а отже й обсяги виробництва) буде скорочуватися й надалі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button