Новини про м'ясо

Данія скоротить використання антибіотиків у свинарстві на 8%

Уряд Данії ухвалив рішення скоротити на 8% використання антибіотиків у свинарстві. Цілі має бути досягнуто до кінця 2022 року. У цьому ж році в Данії припинять використання медичного цинку в промисловому свинарстві.

Протягом наступних чотирьох років данські виробники свиней повинні скорочувати споживання антибіотиків на два відсотки щороку і повністю припинити використання медичного цинку. Такі заходи були рекомендовані Ветеринарною радою країни та підтримані більшістю депутатів парламенту Данії.

Новини партнерів

“Данським виробникам свиней з року в рік вдалося значно скоротити застосування антибіотиків, тому сьогодні рівень їх ужитку в галузі на 28% нижчий, ніж у 2009 році. Це було зроблено завдяки якісній аграрній політиці та підтримці з боку галузевого міністерства”, – заявив Міністр сільського господарства та продовольства Данії Могенс Дженсен.

У той же час було вирішено, що вимірювати обсяг зменшення застосування антимікробних препаратів будуть в кілограмах активної речовини, як і раніше, але паралельно буде проводитися розрахунок на дозу препарату, щоб у майбутньому змінити систему вимірювань.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button