Новини про м'ясо

Данія прагне подвоїти експорт органічної їжі до 2030 року

Данія хоче подвоїти обсяги експорту органічної їжі протягом найближчих 10 років, йдеться у прес-релізі Міністерства продовольства країни. наразі основними ринками збуту данського органічного м’яса, молока та яєць є Німеччина, Швеція, Нідерланди, Франція та Китай.

“Спостерігається постійне збільшення світового попиту на органічну їжу. Данія – одна з провідних світових еко-держав. Ми можемо і повинні використовувати це для задоволення цього попиту. Уряд поставив за мету подвоїти експорт органічних продуктів тваринництва протягом наступних десяти років”, – заявив міністр продовольства Могенс Дженсен.

Міністр продовольства відкриє данський стенд на міжнародному ярмарку BioFach у середу, 12 лютого.

“BioFach – це хороший майданчик для того, щоб продемонструвати на що ми здатні в царині органічного виробництва. А вдала участь у ярмарку допоможе налагодити контакти, знайти нових покупців та досягти поставлених цілей”, – додає міністр.

У 2018 році Данія експортувала органічних продуктів на суму 388 млн. євро. Уряд має на меті подвоїти продажі не лише за кордоном, а й на внутрішньому ринку країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button