Новини про м'ясо

COVID-19 вплине на експорт яловичини та баранини з Австралії

Австралійські експортери починають відчувати вплив коронавірусної кризи, навіть попри те, що ситуація в Китаї стабілізувалась. Зараз криза зачіпає майже кожну країну світу, і на кількох основних ринках австралійського червоного м’яса спостерігаються серйозні ознаки зриву торгівлі.

Логістичні проблеми спричинені скасуванням рейсів, затримкою суден в портах. Також на виробників яловичини та баранини впливає дефіцит робочої сили та повільне митне оформлення. Крім того, скоротився попит на м’ясо з боку готельно-ресторанного бізнесу. Тим не менше, попит на м’ясо через роздрібну торгівлю, особливо в Інтернеті, значно збільшився, особливо це помітно на показниках продажів основних продуктів, таких як фарш.

У той же час, в Австралії помітно скоротилось поголів’я худоби, а це створює додаткові складності для виробників. Старший аналітик Австралійської асоціації тваринників (MLA), Адам Чейтхем, заявив, що до червня 2020 року національне поголів’я овець знизиться на 3,5% до 63,7 мільйона голів, що є найнижчим показником з 1904 року. Також аналітики очікують двозначного уповільнення виробництва та експорту яловичини через зменшення поголів’я великої рогатої худоби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button