Новини про м'ясо

Чому дешевшає свинина в ЄС?

На початку лютого ціна за кілограм живця свиней в країнах Євросоюзу знизилась на 10 євроцентів. Подешевшання свиней закупівельних кондицій спричинило зниження попиту з боку Китаю.

Спалах коронавірусу в КНР вплинув на ціни на живець свиней у ЄС на початку цього місяця. Середня ціна на єдиному ринку втратила 10 євро за 100 кілограмів і складає 182,54 євро. Найбільше зниження цін спостерігалось у Нідерландах (- 19,89 євро), також у Франції (- 17,00 євро), Бельгії (- 13,00 євро), Німеччині (- 11,65 євро) та Польщі (- 10,66 євро).

“Логістичні труднощі, включаючи тимчасові обмеження щодо транспортування м’яса між провінціями Китаю, затримали постачання імпорту. У короткостроковій перспективі попит КНР на свинину надалі знижуватиметься, що негативно вплине на глобальні ціни”, – вважає Дункан Уаят, провідний аналітик британської Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB).

Однак очікується, що ситуація з коронавірусом стабілізується за кілька місяців і попит на свинину на китайському ринку залишатиметься високим до кінця цього року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button