Новини про м'ясо

Через спалах пташиного грипу Білорусь обмежує імпорт з Болгарії

Після чергового спалаху високопатогенного пташиного грипу в Болгарії Департамент ветеринарного та продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства Білорусі ввів обмеження щодо імпорту птиці та продукції птахівництва з постраждалого регіону.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), на території Пловдивської області Болгарії зареєстровані випадки захворювання свійської птиці грипом. У зв’язку з цим Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення з цього регіону живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м’яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів з перероблених курячих яєць, пуху і пера, мисливських трофеїв (перната дичина) та іншої продукції птахівництва.

Припиняють дію всі раніше видані дозволи на ввезення зазначених товарів до Білорусі з території Пловдивської області. У Департамент ветеринарного та продовольчого нагляду інформують про необхідність вжити додаткових заходів щодо забезпечення біологічного захисту господарських об’єктів птахівництва всіх форм власності.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button