Новини про м'ясо

Через протести м’ясна промисловість Канади під загрозою

Протести, ініційовані групою корінних жителів Канади, які заблокували залізничну систему в декількох частинах країни, завдають суттєвих збитків виробникам червоного м’яса, оскільки перерваний ланцюг постачань може блокувати операції на м’ясокомбінатах і фермах по всій країні.

“Ми закликаємо уряд знайти довгострокове життєздатне рішення для всіх сторін конфлікту. Постійні перебої у постачаннях впливають на репутацію Канади як надійного торгового партнера, і невизначеність вкрай згубна для наших виробників, які покладаються на залізничну систему як на ключовий механізм доставки їхнього продукту”, – сказав Кріс Уайт, президент Канадської ради виробників м’яса.

Після того, як минулої осені відбувся страйк працівників залізничного транспорту, ланцюг постачань м’ясної промисловості та глобальна інфраструктура розповсюдження перериваються вже вдруге. Альтернативи залізничному транспорту для транспортування м’яса є – це перевезення автомобільним транспортом. Утім, вартість такого способу перевезень значно вища і матиме серйозний вплив на конкурентоспроможність канадської м’ясної галузі.

“Це додаткове навантаження на галузь, яка все ще має проблеми щодо торгівлі з Китаєм, другим за величиною для нас ринком свинини”, – пояснив Тревор Сірс, генеральний директор Canada Pork International.

У червні 2018 року двотижневий страйк бразильських перевізників вплинув на м’ясну галузь країни, зменшивши дохід на 60%. Аналогічна ситуація може бути спровокована і на канадському ринку, якщо блокада залізничних шляхів не припиниться.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button