Новини про м'ясо

Через пожежі в Австралії постраждає світовий ринок халяльних продуктів

Після трьох років безперервної посухи в Австралії та катастрофічних лісових пожеж, що розпочалися наприкінці 2019 року, країна, як очікується, зменшить пропозицію червоного м’яса на міжнародних ринках. Це має помітно вплинути на глобальні ринки яловичини і баранини, оскільки Австралія є одним із найбільших виробників цих видів м’яса у світі.

Очікується, що найбільш відчутним вплив скорочення виробництва червоного м’яса буде на ринок продуктів “Халяль” (створених, з дотриманням мусульманських релігійних правил). Також вплив на ринок молочних продуктів буде більш помітним, ніж на торгівлю м’ясопродуктами. Про це заявив Марк Харві-Саттон, генеральний директор Австралійської ради експортерів продуктів тваринництва в інтерв’ю для Salaam Gateway.

Сезон посухи в країні розпочався в 2017 році і вплинув на національне поголів’я ВРХ, при цьому до кінця червня 2020 року прогнозується зниження обсягів експорту худоби на 14%.

Австралія займає 3% в структурі світового виробництва яловичини, але країна є головним глобальним гравцем щодо експорту м’яса ВРХ, особливо на ринку халяльного м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button