Новини про м'ясо

Через послаблення карантину курятина подорожчає

За словами генерального директора таїландської компанії Charoen Pokphand Foods (CPF) Прасіта Бондуангпрасерта, 2020 рік може стати досить успішним для галузі тваринництва завдяки зростанню цін на свинину та відновленню цін на курятину. Покращенню на ситуації на ринку, зокрема, сприятиме послаблення карантинних заходів щодо COVID-19 і відкриття ресторанів.

CPF, який має підприємства в 17 країнах і експортує свою продукцію в більш ніж 30 країн, за перший квартал 2020 року повідомив про чистий прибуток у розмірі 6,11 мільярда бат (190 мільйонів доларів США), що на 43% більше, ніж за той же період минулого року. Компанія також виграла від зниження цін на сировину, наприклад кукурудзу.

Charoen Pokphand Foods, один з найбільших виробників птиці у Таїланді, заявляє про намір розширити географію експорту і цього року відкрити 17 нових ринків. Компанія планує інвестувати в розширення експорту близько 20 мільярдів бат (623 мільйони доларів США). Також CPF повідомляє про плани щодо нарощування продажів на внутрішньому ринку країни.

Таїланд, є одним з найбільших світових експортерів курятини. На глобальному та європейському ринках таїландські компанії конкурують з українськими виробниками птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. А що не подорожчало. З відкриттям продовольчих ринків у нас в Луцьку: сало було 35-55 грн. стало зараз 65-95 грн. за один кг., аналогічно м”ясо, молода картопля ніколи не була такою дорогою як цього року за один кг. спекулянти просять 30-36 грн., молоді огірки за один кг. 33-36 грн., а скільки коштує полуниця не хочу навіть казати 130-150 грн. за один кг. Таке враження, що базарники сиділи два місця на карантины на хлібі та воді і більше нічого не їли, а всі решту населення пухли в ізобілії від грошей та продуктів. Ми теж без грошей два місяці сиділи. Ну так же не треба насміхатись над нами, “и восполнять проблемы свои”.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button