Новини про м'ясо

Через подорожчання кормів виробники м’яса підвищують ціни

2020 рік є рекордним за обсягами експорту птиці та свинини з Бразилії, яка є одним зі світових лідерів з продажів цієї продукції. Утім, через посилений глобальний попит ціни на м’ясо зростають. Також фактором, що впливає на ринок, є подорожчання кормів.

За словами Франсіско Турра, голови правління Бразильської асоціації тваринництва (ABPA), упродовж останніх місяців ціни на корми подвоїлися через низькі обсяги врожаю кукурудзи та сої в деяких регіонах країни.

Пан Турра вважає, що кінцева ціна свинини та птиці на внутрішньому ринку не подвоїться, але очікується зростання до 20%. Завдяки цьому сектор все ще матиме можливість зробити інвестиції для посилення заходів щодо пандемії коронавірусу, щоб не допустити перебоїв виробництва та експорту, які спостерігались під час першої хвилі COVID-19.

З іншого боку, вже за кілька років китайський ринок свинини може стати пасткою для бразильських виробників, які зараз експортують великі обсяги м’яса в азійську країну, оскільки Китай поступово відновлює поголів’я свиней та виробництво свинини. Зменшення імпорту м’яса в Китай спостерігатиметься вже у 2021 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button