Новини про м'ясо

Через обмеження на ринках Китаю та ЄС експортери яловичини зазнають збитків

Аргентинські виробники яловичини відчувають вплив пандемії COVID-19 на більшості відкритих до цього часу основних ринків. Експорт до Китаю зменшився в першому кварталі року, особливо в лютому, коли 11 великих міст були зупинені китайською владою для припинення розповсюдження коронавірусу. Тоді обсяги продажів яловичини скоротились на 35%. У лютому скорочення склало 30%.

У той же час, березень став місяцем, коли майже кожна країна ЄС запровадила карантин через пандемію COVID-19, а закриття каналів транспортування продовольства на континенті також можуть завдати суттєвих втрат для експортерів яловичини. До того ж наразі спостерігається перенасиченість європейського ринку внутрішньою пропозицією яловичини.

Навіть попри те, що попит на м’ясо ВРХ аргентинського виробництва, особливо з боку Ізраїлю та США, залишається стабільним, тимчасове скорочення експортних поставок у ЄС та Китай разом із урядовими заходами – збільшенням експортних податків та створенням системи моніторингу щотижневих змін цін на м’ясо – сприяло збільшенню поставок яловичина на внутрішній ринок Аргентини.

Однак, успіхи галузі скотарства та прибуток експортерів яловичини з Аргентини цього року найбільше залежатиме від ситуації на ринку Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button