Новини про м'ясо

Через несплату податків 15 компаніям заборонили експорт м’яса з Аргентини

15 аргентинським виробникам м’яса заборонили здійснювати експорт продукції після того, як урядовці виявили, що великі партії м’яса на продаж не були офіційно зареєстровані. Зокрема, йдеться про щонайменше 40 тонн відправлень одного з найвідоміших світових виробників яловичини.

У заяві міністерства сільського господарства країни згадується кілька незаконних операцій з експорту м’яса, які підривали принципи конкуренції та були здійснені без сплати податків.

У звіті не вказано назв компаній, яких обвинувачують у незаконних діях, та пунктів призначення експорту. Прокуратура Аргентини розпочне підготовку офіційних скарг незабаром, як тільки перевірки будуть завершені, йдеться у повідомленні міністерства.

Країна належить до переліку головних світових експортерів яловичини та одним з основних постачальників на китайський ринок. Минулого року Аргентина експортувала до Китаю понад 850 тис. тонн яловичини, що становило майже 75% від загального експорту. Ці показники подібні до тих, що повідомлялись у 2019 році, коли Аргентина спрямовувала понад 70% експорту яловичини на китайський ринок. Загальний обсяг м’яса ВРХ, експортованої з країни до Китаю, у 2019 році становив 870 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button