Новини про м'ясо

Через Китай Великобританія імпортує менше м’яса

Ціни на баранину та ягнятину, як і на всі види м’яса на світовому ринку, зросли через дефіцит тваринного білка в Китаї, спричинений африканською чумою свиней. Одні з основних постачальників м’яса овець до Великобританії, Австралія та Нова Зеландія, частково переорієнтували свій експорт на Китай. Ці події призвели до зменшення британського імпорту баранини.

Згідно з останнім звітом Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), імпорт овечого м’яса у Великобританію знизився на 20% за період з листопада 2018 року по жовтень 2019 року.

“Обсяг поставок з Нової Зеландії та Австралії знизився. Тим часом імпорт з Ірландії збільшився, хоча й недостатньо, щоб компенсувати австралійські та новозеландські постачання. Середні імпортні ціни були незначно вищими ніж минулого року”, – прокоментувала ситуацію на ринку Ребекка Оборн, аналітик AHDB.

Тим часом експорт свіжої та замороженої баранини зріс на 2% у річному обчисленні до 8 600 тонн. Відвантаження у Францію та Німеччину зменшилися, але це було дещо компенсовано невеликим зростанням на інших напрямках. Загальна вартість експорту зросла на 9%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button