Новини про м'ясо

Через коронавірус Казахстан не збільшуватиме експорт м’яса до Китаю

Плани уряду Казахстану щодо збільшення обсягів експорту м’яса до Китаю на 25% були відкладені до того часу, поки не з’явиться чітка картина ситуації, що склалася внаслідок спалаху коронавірусу.

Казахстан вирішив призупинити експорт м’яса до Китаю до того, як на ринку країни припиниться невизначеність, спричинена новим небезпечним захворюванням. Згідно з угодою між Китаєм і Казахстаном, Центр міжнародного співробітництва між Китаєм і Казахстаном “Хоргос” буде закритий до 29 лютого 2020 року. Можливе продовження цього періоду.

Минулого року експорт м’яса Казахстану становив 63 000 тонн, з яких 4000 тонн було відправлено до Китаю. Виробники м’яса запланували на цей рік збільшити експорт на 25%, розраховуючи в основному на збільшення попиту з Китаю. Наразі ланцюг поставок у Китаї порушується через ізоляцію на карантин кількох великих міст країни та брак кадрів у портах, на фабриках та в інших зонах обслуговування. Також протягом останніх тижнів у Китаї та інших азійських країнах поширилися чутки про можливість передачі захворювання через м’ясо та м’ясні продукти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button