Новини про м'ясо

Через коронавірус Індонезія припинить імпорт худоби з Китаю

План Індонезії заборонити імпорт всіх харчових продуктів та напоїв, що ввозяться з Китаю, було переглянуто, і заборона застосовуватиметься лише до імпорту худоби, заявив Міністр розвитку економіки країни Аірлангга Гартардо, повідомляє New York Times.

“Способами передачі хвороби вважається шлях вірусу від людини до людини та від тварин до людей, тому політика уряду Індонезії полягає у забороні імпорту живих тварин з Китаю. Якщо тварини були відправлені в країну до ухвалення цього рішення, ми повернемо їх”, – сказав міністр економіки після зустріч з іншими урядовцями.

На початку тижня міністр торгівлі Індонезії оголосив, що всі продукти харчування та напої, що ввозяться з Китаю, будуть заборонені в якості заходів безпеки для запобігання поширенню коронавірусу.

На даний момент в Індонезії не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, і влада має намір зберегти статус країни вільної від небезпечного захворювання, оскільки вони побоюються, що епідемія може мати величезний вплив на галузь туризму.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button