Новини про м'ясо

Через COVID-19 Іспанії скорочується виробництво птиці

Порушення роботи сектору туризму, а також слабший експортний попит внаслідок пандемії COVID-19 негативно вплинули на галузь птахівництва Іспанії. Виробники м’яса птиці прогнозують, що в 2020 році виробництво курятини знизиться приблизно на 5%, а виробництво індички – на 10%.

У 2019 році в Іспанії виготовили 1,7 мільйона тонн м’яса птиці, що на 6% більше, ніж у 2018 році. За останні 5 років у відповідь на потреби споживачів та тенденції на ринку Іспанія збільшувала виробництво органічної курятини та курей тих порід, що повільно ростуть. У 2019 році виробництво м’яса птиці в Іспанії становило 13% від загального обсягу його виробництва в Євросоюзі. Таким чином країна зайняла друге місце в ЄС після Польщі, обійшовши Німеччину та Францію. Близько 80% м’яса птиці, що виготовляють в Іспанії – курятина.

У 2019 році Іспанія імпортувала 111 тис. тонн курячого м’яса на суму 263 млн доларів. Всього 85% загального імпорту надійшло з інших країн ЄС.

Експорт становить лише близько 15% внутрішнього виробництва курятини. Іспанія постачає м’ясо птиці в основному до країн ЄС. Минулого року експорт курятини з Іспанії склав 190 тис. тонн і оцінювався в 340 мільйонів доларів. Близько 45% експорту припадає на ринки країн, що не входять до ЄС – це в основному країни Південної Сахари та ПАР

Галузь птахівництва починає працювати над відкриттям азійського ринку після успіху іспанської свинини в регіоні. Протягом першого кварталу 2020 року обсяг імпорту курятини до Іспанії зменшився на 11%, а обсяг експорту – на 18%. Падіння експорту курятини до ЄС та скорочення споживання збільшили пропозицію та призвели до різкого падіння середньої ціни на цей вид м’яса на 15% у порівнянні з березнем.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button