Новини про м'ясо

Чехія скасувала обмеження на імпорт польської яловичини

Чеська влада оголосила про відмову від надзвичайних заходів перевірки яловичини, імпортованої з Польщі, після того, як Варшава надала докази, що гарантують якість м’яса великої рогатої худоби. Утім, спеціаліст в галузі ветеринарії все ще контролюватиме якість імпортованої яловичини, щоб переконатися, що до Чехії знову не потрапила партія зараженого м’яса.

У січні цього року з допомогою журналістів було виявлено, що на деяких польських бійнях забивали хвору худобу, це м’ясо доставляли на ринок ЄС. Після розголосу з 11 країн-членів Євросоюзу було відкликано 2700 тонн підозрілої польської яловичини. Пізніше чеський ветеринарний спостерігач виявив 700-кілограмову партію м’яса ВРХ, інфікованого сальмонелою.

Влада Чехії вимагала від Польщі гарантій безпечності продукції. Після того, як такі докази були надані, Чехія продовжуватиме застосовувати екстрені заходи з перевірки, але дещо послабить контроль.

“Польща надала нам та ЄС в цілому гарантії того, що було зроблено все можливе, щоб запобігти виходу на ринок неякісного м’яса”, – зазначили в Міністерстві сільського господарства Чехії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button